Terminale płatnicze

W związku z pandemią coraz wiecęj osób decyduje się na zamówienia z dowozem. Terminale przenośne umożliwią płatność kartą za zakupy z dowozem.

Tylko w tym miesiącu terminale przenośne w wyjątkowej ofercie.
biuro@fiskalna.net 
511 977 244

Przyjmuj płatności bezgotówkowe

 

Terminale największych producentów Ingenico i Verifone oraz własne oprogramowanie gwarantują niezawodność i szybkość działania.
Jasne i przejrzyste warunki współpracy, indywidualne podejście do klienta połączone z pełnym wsparciem Centrum Obsługi Akceptanta oraz opiekuna biznesowego zapewniają bezproblemową współpracę. 

Wypełnij formularz i poznaj ofertę.

W Polskich ePłatnościach oferujemy obsługę transakcji dokonywanych za pomocą najpopularniejszych kart płatniczych:  Visa, Visa Electron, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club, Discover i American Express.

Program Polska Bezgotówkowa

W ramach programu Polska Bezgotówkowa przez 12 miesięcy nie ponosisz kosztów związanych z używaniem terminala.

 

Można otrzymać maksymalnie 3 terminale.

Dla każdego terminala okres dofinansowania jest liczony przez 12 miesięcy osobno, od momentu jego instalacji.

Wypełnij formularz i odbierz terminal

Dodatkowe usługi na terminalu

DCC

(Dynamic Currency Conversion)

Usługa DCC pozwala klientom zagranicznym na dokonywanie płatności w walucie karty płatniczej. Dzięki takiemu rozwiązaniu posiadacz karty płatniczej będzie znał kurs wymiany waluty i ostateczną kwotę zakupu w momencie przeprowadzania transakcji na terminalu płatniczym. Daje to przejrzystość i gwarancję pewnego kursu przewalutowania, a Tobie obniża koszty akceptowania kart!

cash back

Cash back to możliwość wypłaty gotówki podczas codziennych zakupów.

Użytkownik karty może wypłacić jednorazowo kwotę do 500 zł. Warto mieć w swoim terminalu POS taką usługę, która przyciąga Klientów i pomaga zredukować koszty zarządzania gotówką.

Więcej informacji o tym rozwiązaniu, oraz listę banków wydających karty z cash backiem znaleźć można na stronie www.visa.pl  oraz www.mastercard.pl  .

Doładowania telefonów

Najszersza ofert doładowań telefonów. Obsługujemy zarówno głównych graczy rynkowych, takich jak Orange, Plus, T-mobile, Play jak i operatorów o mniejszej liczbie abonentów jak Skype, Sferia czy Telegrosik.


Dzięki uruchomieniu w terminalu POS możliwości doładowań telefonów komórkowych nie tylko rozszerzą Państwo wachlarz swych usług, ale co ważniejsze, zyskają źródło dodatkowych przychodów.

Nasza usługa realizowana jest w wygodnym modelu pobierania kodów doładowujących. Za zasilenie telefonu użytkownik płaci gotówką lub kartą.

Moje Rachunki

W terminalach Polskich ePłatności można płacić za domowe rachunki gotówką lub za pomocą kart płatniczych.

Usługa oferowana przez Polskie ePłatności to unikatowe na polskim rynku rozwiązanie. Korzystający z niej Klienci mogą bezpiecznie i wygodnie opłacać rachunki podczas codziennych zakupów. Dzięki umowom z dostawcami usług typu: prąd, gaz, telekomunikacja itp., płatności za rachunki w terminau POS stały się popularną alternatywą dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Programy lojalnościowe

Lojalny Klient jest niezwykle cenny dla każdej Firmy, dlatego warto budować i wzmacniać jego lojalność.

Polskie ePłatności oferują rozwiązanie, dzięki któremu każdy, nieważne – mały czy duży sklep, restauracja czy punkt usługowy, może pokusić się o własny program lojalnościowy.

Wydruk i obsługa kuponów rabatowych

Rabaty i promocje stały się codziennością w budowaniu stałych relacji z Klientami. Dlatego też Polskie ePłatności wprowadziły usługę „Rabaty na co dzień”, która umożliwia
drukowanie Kuponów Rabatowych bezpośrednio z terminala płatniczego.

Rodzaje terminali

Terminale LAN

Najbardziej niezawodne i najszybciej łączące się terminale, które jako łącze wykorzystują sieć LAN

Terminale GPRS

Terminale wykorzystujące do łączności sygnał GPRS. Znakomicie sprawdzają się w sytuacjach gdy nie ma możliwości podłączenia terminala do internetu.

 

Terminale przenośne

Terminale z wbudowanym akumulatorem. W pełni mobilne. Znakomicie sprawdzające się m.in. w restauracjach.

Jako łącze wykorzystują kartę SIM, WIFI lub Bluetooth

 

Integracja z kasą fiskalną lub systemem sprzedażowym

Integarcja przyspiesza proces sprzedaży, nie ma konieczności wprowadzania kwoty na terminalu. Dzięki integracji eliminowana jest możliwość pomyłki w kwocie transakcji

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skorzystaj z formularza,  zadzwoń 511 977 244 lub napisz biuro@fiskalna.net

Kontakt

fiskalna.net

511 977 244

0
No products in the cart